Dostęppod kontrolą

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji kart PVC, Mifare, Unique, HID iClass, HID Proxcard.

Jesteś tutaj: Strona główna » Karty Atmel Temic

Karty Atmel Temic

Karty Atmel Temic T5577 to wszechstronne karty bezstykowe, które wykorzystują technologię RFID do bezprzewodowej identyfikacji i komunikacji. Są one produkowane przez Atmel, firmę znana z produkcji niezawodnych i wydajnych układów RFID. Znane są również pod nazwą Q5.

Karty Atmel Temic T5577 oferują unikalną możliwość programowania, co oznacza, że mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb użytkownika. Dzięki temu, są one niezwykle elastyczne i mogą być używane w szerokim zakresie zastosowań.

Programowalność kart T5577 polega na możliwości zapisu i odczytu danych na karcie za pomocą odpowiedniego czytnika RFID. Możliwe jest programowanie unikalnego numeru identyfikacyjnego, co pozwala na indywidualne dostosowanie każdej karty do konkretnego użytkownika lub zastosowania.

Dodatkowo, karty T5577 umożliwiają programowanie różnych trybów pracy, co pozwala na dostosowanie ich do różnych standardów i systemów. Dzięki temu, karty te są kompatybilne z wieloma systemami kontroli dostępu, systemami identyfikacji zwierząt, systemami zarządzania logistyką i wieloma innymi.

Programowalność kart Atmel Temic T5577 czyni je niezwykle wszechstronnymi i elastycznymi, co pozwala na ich łatwą integrację z różnymi systemami i zastosowaniami.

więcej
Karty kompatybilne z Q5/EM ISO

Karty kompatybilne z Q5/EM ISO

ATQ1

Karty Atmel Temic T5577 białe niekodowane, znane również jako Q5, EMC-4, bez nadrukowanego numeru. Karty kompatybilne z kartami 5557, 5567, E5551, T5551. Wysoka jakość powierzchni - do kolorowych nadruków na drukarkach kart. Do systemów hotelowych i kontroli dostępu. Powszechnie stosowana do klonowania kart Unique.

Cena netto: 5,68 zł/1 szt.
Cena brutto: 6,99 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie
Brelok kompatybilny z Q5/EM

Brelok kompatybilny z Q5/EM

ATQ2

Breloki Atmel Temic T5577 niekodowane, znane również jako Q5, EMC-4, bez nadrukowanego numeru. Breloki wodoodporne, kompatybilne z 5557, 5567, E5551, T5551. Do systemów hotelowych i kontroli dostępu. Powszechnie stosowana do klonowania breloków Unique.

Cena netto: 4,70 zł/1 szt.
Cena brutto: 5,78 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...