Dostęppod kontrolą

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji kart PVC, Mifare, Unique, HID iClass, HID Proxcard.

Jesteś tutaj: Strona główna » Karty MIFARE Plus

Karty MIFARE Plus

MIFARE Plus to rodzina kart zgodnych ze standardami MIFARE Classic ale posiadająca wyższy stopień bezpieczeństwa. Umożliwia płynną aktualizację istniejących instalacji i usług opartych na produktach MIFARE Classic przy minimalnym wysiłku. Dzięki rodzinie kart MIFARE Plus możliwe jest wydawanie kart, które są w pełni kompatybilne z MIFARE Classic, do istniejących systemów przed aktualizacjami bezpieczeństwa infrastruktury. Po aktualizacji zabezpieczeń produkty MIFARE Plus wykorzystują zabezpieczenia AES do uwierzytelniania, integralności danych i szyfrowania, które są oparte na otwartych, globalnych standardach. Karty występują w trzech wersjach: MIFARE Plus S (Standard) – najbliższa do Mifare Classic, MIFARE Plus X (eXpert) – zawierająca dodatkowo tryb drugi (Level 2) zabezpieczający przed atakami typu relay oraz MIFARE Plus EV1 – zapewniająca najwyższe możliwości zabezpieczenia, zgodność z ISO 7816-4 oraz certyfikat EAL5+. Wszystkie karty MIFARE Plus mogą komunikować się z urządzeniami NFC.

więcej
Karty MIFARE Plus S 2k

Karty MIFARE Plus S 2k

MFRS27B

Oryginalne karty zbliżeniowe MIFARE Plus S 2k. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP MF1SPLUS60x z 7-bajtowym unikalnym numerem seryjnym. Karty MIFARE Plus S pracują w trzech trybach umożliwiając migrację systemów opartych na kartach Mifare Classic do bezpiecznych systemów wykorzystujących algorytm AES. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru UID na zamówienie. Karty MIFARE Plus mogą komunikować się z urządzeniami NFC.

Dostępność: na zamówienie
Karty MIFARE Plus S 2k

Karty MIFARE Plus S 2k

MFRS2

Oryginalne karty zbliżeniowe MIFARE Plus S 2k. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP MF1SPLUS60x z 4-bajtowym nieunikalnym numerem seryjnym. Karty Mifare Plus S pracują w trzech trybach umożliwiając migrację systemów opartych na kartach MIFARE Classic do bezpiecznych systemów wykorzystujących algorytm AES. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru NUID na zamówienie. Karty MIFARE Plus mogą komunikować się z urządzeniami NFC.

Cena netto: 8,03 zł/1 szt.
Cena brutto: 9,88 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karty MIFARE Plus S 4k

Karty MIFARE Plus S 4k

MFRS47B

Oryginalne karty zbliżeniowe MIFARE Plus S 4k. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP MF1 SPLUS80x z 7-bajtowym unikalnym numerem seryjnym. Karty Mifare Plus S pracują w trzech trybach umożliwiając migrację systemów opartych na kartach MIFARE Classic do bezpiecznych systemów wykorzystujących algorytm AES. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru NUID na zamówienie. Karty MIFARE Plus mogą komunikować się z urządzeniami NFC.

Dostępność: na zamówienie
Karty MIFARE Plus S 4k

Karty MIFARE Plus S 4k

MFRS4

Oryginalne karty zbliżeniowe MIFARE Plus S 4k. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP MF1 SPLUS80x z 4-bajtowym nieunikalnym numerem seryjnym. Karty MIFARE Plus S pracują w trzech trybach umożliwiając migrację systemów opartych na kartach MIFARE Classic do bezpiecznych systemów wykorzystujących algorytm AES. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru NUID na zamówienie. Karty MIFARE Plus mogą komunikować się z urządzeniami NFC.

Dostępność: na zamówienie
Karty MIFARE Plus X 2k

Karty MIFARE Plus X 2k

MFRX27B

Oryginalne karty zbliżeniowe MIFARE Plus X 2k. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP MF1PLUS60x z 7-bajtowym unikalnym numerem seryjnym. Karty MIFARE Plus X pracują w trzech trybach umożliwiając migrację systemów opartych na kartach MIFARE Classic do bezpiecznych systemów wykorzystujących algorytm AES. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru UID na zamówienie. Karty MIFARE Plus mogą komunikować się z urządzeniami NFC.

Cena netto: 9,96 zł/1 szt.
Cena brutto: 12,25 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karty MIFARE Plus X 2k

Karty MIFARE Plus X 2k

MFRX2

Oryginalne karty zbliżeniowe MIFARE Plus X 2k. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP MF1PLUS60x z 4-bajtowym nieunikalnym numerem seryjnym. Karty Mifare Plus X pracują w trzech trybach umożliwiając migrację systemów opartych na kartach MIFARE Classic do bezpiecznych systemów wykorzystujących algorytm AES. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru NUID na zamówienie. Karty kompatybilne między innymi z systemami Roger (MFC-7). Karty MIFARE Plus mogą komunikować się z urządzeniami NFC.

Cena netto: 9,96 zł/1 szt.
Cena brutto: 12,25 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karty MIFARE Plus X 4k

Karty MIFARE Plus X 4k

MFRX47B

Oryginalne karty zbliżeniowe MIFARE Plus X 4k. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP MF1PLUS80x z 7-bajtowym nieunikalnym numerem seryjnym. Karty MIFARE Plus X pracują w trzech trybach umożliwiając migrację systemów opartych na kartach MIFARE Classic do bezpiecznych systemów wykorzystujących algorytm AES. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru UID na zamówienie. Karty MIFARE Plus mogą komunikować się z urządzeniami NFC.

Cena netto: 14,23 zł/1 szt.
Cena brutto: 17,50 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karty MIFARE Plus X 4k

Karty MIFARE Plus X 4k

MFRX4

Oryginalne karty zbliżeniowe MIFARE Plus X 4k. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP MF1PLUS80x z 4-bajtowym nieunikalnym numerem seryjnym. Karty MIFARE Plus X pracują w trzech trybach umożliwiając migrację systemów opartych na kartach Mifare Classic do bezpiecznych systemów wykorzystujących algorytm AES. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Nadruk numeru NUID na zamówienie. Karty MIFARE Plus mogą komunikować się z urządzeniami NFC.

Cena netto: 14,23 zł/1 szt.
Cena brutto: 17,50 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...