Dostęppod kontrolą

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji kart PVC, Mifare, Unique, HID iClass, HID Proxcard.

Jesteś tutaj: Strona główna » Karty HID iCLASS i Seos

Karty HID iCLASS i Seos

Technologia kart inteligentnych HID iCLASS została specjalnie zaprojektowana, aby uczynić kontrolę dostępu bardziej wydajną, wszechstronną i bezpieczniejszą. Technologia iCLASS zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa kontroli dostępu z wzajemnym uwierzytelnianiem między kartą a czytnikiem, szyfrowanym przesyłaniem danych, 64-bitowymi zróżnicowanymi kluczami do odczytu / zapisu.
Platforma iCLASS SE czyni kontrolę dostępu bardziej wydajną i bezpieczniejszą, wykraczając poza tradycyjny model kart inteligentnych z wielowarstwowym bezpieczeństwem niezależnym od technologii kart.
Model danych Secure Identity Object (SIO) firmy HID Global zapewnia dodatkową warstwę szyfrowania i uwierzytelniania w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności.
Seos to następna generacja technologii uwierzytelniania, która zapewnia idealne połączenie bezpieczeństwa i elastyczności dla każdej organizacji. Seos jest oparty na obiektach cyfrowych (software), które zapewniają nowy poziom elastyczności, w tym na urządzeniach mobilnych, kartach inteligentnych, tagach i innych.

więcej
Karta zbliżeniowa iCLASS ISO

Karta zbliżeniowa iCLASS ISO

2000

Karty HID iCLASS 2000 przystosowane są do bezpośredniego nadruku na drukarkach kart plastikowych. Karty dostarczamy zaprogramowane 26-bitowym formatem (H10301). W zamówieniu prosimy podać żądany kod miejsca i numerację. Nadruk numeru karty w cenie. Na zamówienie dostarczamy również karty iCLASS zaprogramowane innymi formatami.

Karta zbliżeniowa iCLASS Clamshell

Karta zbliżeniowa iCLASS Clamshell

2080

Karty HID iCLASS 2080 typu Clamshell nie nadają się do bezpośredniego nadruku na drukarkach kart plastikowych. Karty dostarczamy zaprogramowane 26-bitowym formatem (H10301). W zamówieniu prosimy podać żądany kod miejsca i numerację. Na zamówienie dostarczamy również karty iCLASS zaprogramowane innymi formatami.

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...