Dostęppod kontrolą

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji kart PVC, Mifare, Unique, HID iClass, HID Proxcard.

Jesteś tutaj: Strona główna » Karty HID iCLASS i Seos

Karty HID iCLASS i Seos

Technologia kart inteligentnych HID iCLASS została specjalnie zaprojektowana, aby uczynić kontrolę dostępu bardziej wydajną, wszechstronną i bezpieczniejszą. Technologia iCLASS zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa kontroli dostępu z wzajemnym uwierzytelnianiem między kartą a czytnikiem, szyfrowanym przesyłaniem danych, 64-bitowymi zróżnicowanymi kluczami do odczytu / zapisu.
Platforma iCLASS SE czyni kontrolę dostępu bardziej wydajną i bezpieczniejszą, wykraczając poza tradycyjny model kart inteligentnych z wielowarstwowym bezpieczeństwem niezależnym od technologii kart.
Model danych Secure Identity Object (SIO) firmy HID Global zapewnia dodatkową warstwę szyfrowania i uwierzytelniania w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności.
Seos to następna generacja technologii uwierzytelniania, która zapewnia idealne połączenie bezpieczeństwa i elastyczności dla każdej organizacji. Seos jest oparty na obiektach cyfrowych (software), które zapewniają nowy poziom elastyczności, w tym na urządzeniach mobilnych, kartach inteligentnych, tagach i innych.

więcej
Karta zbliżeniowa iCLASS ISO

Karta zbliżeniowa iCLASS ISO

2000

Karty HID iCLASS 2000 przystosowane są do bezpośredniego nadruku na drukarkach kart plastikowych. Karty dostarczamy zaprogramowane 26-bitowym formatem (H10301). W zamówieniu prosimy podać żądany kod miejsca i numerację. Nadruk numeru karty w cenie. Na zamówienie dostarczamy również karty iCLASS zaprogramowane innymi formatami.

Dostępność: produkt jest w magazynie
Karta zbliżeniowa iCLASS Clamshell

Karta zbliżeniowa iCLASS Clamshell

2080

Karty HID iCLASS 2080 typu Clamshell nie nadają się do bezpośredniego nadruku na drukarkach kart plastikowych. Karty dostarczamy zaprogramowane 26-bitowym formatem (H10301). W zamówieniu prosimy podać żądany kod miejsca i numerację. Na zamówienie dostarczamy również karty iCLASS zaprogramowane innymi formatami.

Dostępność: produkt jest w magazynie

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...