Dostęppod kontrolą

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji kart PVC, Mifare, Unique, HID iClass, HID Proxcard.

Jesteś tutaj: Strona główna » Karty NTAG

Karty NTAG

NTAG to innowacyjna marka NFC, która pozwala dodać zalety technologii zbliżeniowej do aplikacji o wysokim poziomie bezpieczeństwa i/lub aplikacji o dużej objętości. Rodzina NTAG jest w pełni zgodna ze specyfikacjami ISO14443A i NFC Forum Tag Type 2 i 4, zapewniając uniwersalną interoperacyjność z urządzeniami NFC oraz działanie z aplikacjami i bez nich. Karty i tagi NTAG są dostarczane z 7-bajtowym UID, różnym zakresem rozmiarów pamięci, zaawansowanymi funkcjami, takimi jak podpis oryginalności, statyczna lub dynamiczna ochrona pamięci, a także kryptografia AES-128 dla bezpiecznych schematów uwierzytelniania.

więcej
Naklejki NFC NTAG213 anti-metal

Naklejki NFC NTAG213 anti-metal

NTAG213AE

Naklejki NFC epoksydowe NTAG213 o średnicy 30mm, samoprzylepne. Dzięki warstwie anti-metal zachowują dobry zasięg odczytu zarówno na powierzchni metalowej jak niemetalowej. Dzięki powierzchni epoksydowej i warstwie klejącej 3M można stosować naklejki wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie sprawdzają się jako wizytówka NFC.

Cena netto: 6,44 zł/1 szt.
Cena brutto: 7,92 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karty NFC NTAG213

Karty NFC NTAG213

NTAG213C

Oryginalne karty NFC NTAG213. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP NTAG213. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Karty NTAG mogą komunikować się z urządzeniami NFC. Idealnie sprawdzają się jako wizytówka NFC.

Cena netto: 3,71 zł/1 szt.
Cena brutto: 4,56 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie
Naklejki typu NFC NTAG216 anti-metal

Naklejki typu NFC NTAG216 anti-metal

CNTAG216AE

Naklejki NFC epoksydowe typu NTAG216 o średnicy 30mm, samoprzylepne. Dzięki warstwie anti-metal zachowują dobry zasięg odczytu zarówno na powierzchni metalowej jak niemetalowej. Dzięki powierzchni epoksydowej i warstwie klejącej 3M można stosować naklejki wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie sprawdzają się jako wizytówka NFC.

Cena netto: 7,16 zł/1 szt.
Cena brutto: 8,81 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie
Karty NFC NTAG216

Karty NFC NTAG216

NTAG216C

Oryginalne karty NFC NTAG216. Każda karta posiada osadzony oryginalny chip NXP NTAG216. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Karty NTAG mogą komunikować się z urządzeniami NFC. Idealnie sprawdzają się jako wizytówka NFC.

Cena netto: 4,84 zł/1 szt.
Cena brutto: 5,95 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Dostępność: produkt jest w magazynie

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...