Dostęppod kontrolą

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji kart PVC, Mifare, Unique, HID iClass, HID Proxcard.

Jesteś tutaj: Strona główna » Karty Dualne

Karty Dualne

Karty dualne to takie, które łączą dwa rodzaje chipów RFID. Stosowane są w celu eliminacji potrzeby noszenia kilku kart. Dzięki takiemu rozwiązaniu ta sama karta może służyć do wjazdu na parking (technologia UHF) i do kontroli dostępu (MIFARE lub MIFARE DESFire). Często są również stosowane w czasie migracji systemów ze starszych technologii (EM) na nowsze (DESFire).

więcej
Karty dualne UHF + MIFARE

Karty dualne UHF + MIFARE

UAGEN2/MFRC1

Karty zbliżeniowe dualne UHF Alien H3 Gen2 + MIFARE 1k. Umożliwiają stosowanie tej samej karty do otwierania wjazdu na parking oraz drzwi w kontroli dostępu do budynku. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru.

Cena netto: 8,49 zł/1 szt.
Cena brutto: 10,44 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Karty dualne UHF + MIFARE Classic 1k

Karty dualne UHF + MIFARE Classic 1k

UAGEN2/MF1

Karty zbliżeniowe dualne UHF Alien H3 Gen2 + MIFARE Classic 1k. Umożliwiają stosowanie tej samej karty do otwierania wjazdu na parking oraz drzwi w kontroli dostępu do budynku. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru.

Cena netto: 9,75 zł/1 szt.
Cena brutto: 11,99 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Karty dualne UHF + MIFARE Desfire EV1 4k

Karty dualne UHF + MIFARE Desfire EV1 4k

MDEV14/UAGEN2

Karty zbliżeniowe dualne UHF Alien H3 Gen2 + MIFARE DESFire EV1 4k. Umożliwiają stosowanie tej samej karty do otwierania wjazdu na parking oraz drzwi w kontroli dostępu do budynku. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru.

Cena netto: 9,89 zł/1 szt.
Cena brutto: 12,16 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Karty dualne UHF + EM

Karty dualne UHF + EM

UAGEN2/UNQ

Karty zbliżeniowe dualne UHF Alien H3 Gen2 + Unique (EM). Umożliwiają stosowanie tej samej karty do otwierania wjazdu na parking oraz drzwi w kontroli dostępu do budynku. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Kompatybilne z systemami Roger i Satel.

Cena netto: 3,40 zł/1 szt.
Cena brutto: 4,18 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Karty dualne UHF + EM

Karty dualne UHF + EM

UAGEN2/UNQP

Karty zbliżeniowe dualne UHF Alien H3 Gen2 + Unique (EM). Umożliwiają stosowanie tej samej karty do otwierania wjazdu na parking oraz drzwi w kontroli dostępu do budynku. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru. Kodowane numerem 26-bit EM w pamięci EPC UHF.

Cena netto: 15,97 zł/1 szt.
Cena brutto: 19,64 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Karty dualne Unique + MIFARE

Karty dualne Unique + MIFARE

UNQ/MFRC1

Karty zbliżeniowe dualne Unique (EM) + MIFARE 1k. Umożliwiają stosowanie tej samej karty w różnych systemach kontroli dostępu. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru.

Cena netto: 2,75 zł/1 szt.
Cena brutto: 3,38 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Breloki dualne Unique + MIFARE

Breloki dualne Unique + MIFARE

UNQ/MFRC1K

Breloki dualne Unique (EM) + MIFARE 1k bez nadrukowanego numeru. Umożliwiają stosowanie tego samego breloka w różnych systemach kontroli dostępu.

Cena netto: 3,20 zł/1 szt.
Cena brutto: 3,94 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Karty dualne MIFARE Desfire EV1 2k + EM

Karty dualne MIFARE Desfire EV1 2k + EM

MDEV12/UNQ

Karty zbliżeniowe dualne MIFARE  DESFire EV1 2k + Unique (EM). Umożliwiają stosowanie tej samej karty do otwierania wjazdu na parking oraz drzwi w kontroli dostępu do budynku. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru.

Cena netto: 9,00 zł/1 szt.
Cena brutto: 11,07 /1 szt.
Ilość: Kupuję
Karty dualne MIFARE Desfire EV1 2k + Q5/EM

Karty dualne MIFARE Desfire EV1 2k + Q5/EM

MDEV12/ATQ

Karty zbliżeniowe dualne MIFARE DESFire EV1 2k + Atmel Temic T5577. Umożliwiają stosowanie tej samej karty do otwierania wjazdu na parking oraz drzwi w kontroli dostępu do budynku. Wysokiej jakości karty białe do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych, bez nadrukowanego numeru.

Cena netto: 12,00 zł/1 szt.
Cena brutto: 14,76 /1 szt.
Ilość: Kupuję

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...