Dostęppod kontrolą

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji kart PVC, Mifare, Unique, HID iClass, HID Proxcard.

Jesteś tutaj: Strona główna » Karty predrukowane

Karty predrukowane

Karty Unique drukowane dwustronnie

Karty Unique drukowane dwustronnie

U1P

Karty Unique ( kompatybilne z EM4100) drukowane dwustronnie, laminowane. Nadruk cyfrowy lub offsetowy według projektu zamawiającego. Projekt może obejmować nadruk całej powierzchni lub pozostawienie miejsca na personalizację. Dzięki laminacji karty nadają się do personalizacji na drukarkach termosublimacyjnych i umożliwiają późniejsze dodrukowanie np. zdjęcia, czy imienia i nazwiska. Mogą być używane w systemach kontroli dostępu zgodnych z EM4100 i EM4200 (Satel, Roger, itp.).

Dostępność: na zamówienie
Karty Mifare 1k drukowane dwustronnie

Karty Mifare 1k drukowane dwustronnie

M1P

Karty Mifare 1k drukowane dwustronnie, laminowane. Nadruk cyfrowy lub offsetowy według projektu zamawiającego. Projekt może obejmować nadruk całej powierzchni lub pozostawienie miejsca na personalizację. Dzięki laminacji karty nadają się do personalizacji na drukarkach termosublimacyjnych i umożliwiają późniejsze dodrukowanie np. zdjęcia, czy imienia i nazwiska. Mogą być używane w systemach kontroli dostępu zgodnych z Mifare classic.

Dostępność: na zamówienie
Karty plastikowe PVC drukowane dwustronnie

Karty plastikowe PVC drukowane dwustronnie

WF76P

Karty drukowane dwustronnie, laminowane. Nadruk cyfrowy lub offsetowy według projektu zamawiającego. Projekt może obejmować nadruk całej powierzchni lub pozostawienie miejsca na personalizację. Dzięki laminacji karty nadają się do personalizacji na drukarkach termosublimacyjnych i umożliwiają późniejsze dodrukowanie np. zdjęcia, czy imienia i nazwiska. Najczęściej używane jak karty lojalnościowe, reklamowe, itp.

Dostępność: na zamówienie

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...