Dostęppod kontrolą

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji kart PVC, Mifare, Unique, HID iClass, HID Proxcard.

Jesteś tutaj: Strona główna » Karty HID Prox

Karty HID Prox

Karty zbliżeniowe Prox firmy HID Global są wciąż popularne w podstawowych systemach kontroli dostępu. Wyposażone w zbliżeniową technologię RFID 125 kHz, systemy HID Prox pozwalają na stosowanie wielu różnych form, w tym kart inteligentnych, breloków i tagów.

więcej
Karty HID ISOProx II

Karty HID ISOProx II

1386

Karty HID ISOProx II przystosowane są do bezpośredniego nadruku na drukarkach kart plastikowych. Karty dostarczamy zaprogramowane 26-bitowym formatem (H10301). W zamówieniu prosimy podać żądany kod miejsca i numerację. Nadruk numeru karty w cenie. Na zamówienie dostarczamy również karty ISOProx II zaprogramowane innymi formatami.

Dostępność: produkt jest w magazynie
Karty HID ProxCard II

Karty HID ProxCard II

1326

Karty HID ProxCard II to jedne z najpopularniejszych kart zbliżeniowych na rynku. Karty typu Clamshell nie nadają się do bezpośredniego nadruku na drukarkach kart plastikowych, lecz oferują lepszy zasięg odczytu niż karty ISOProx II. Karty dostarczamy zaprogramowane 26-bitowym formatem (H10301). W zamówieniu prosimy podać żądany kod miejsca i numerację. Na zamówienie dostarczamy również karty ProxCard II zaprogramowane innymi formatami.

Dostępność: produkt jest w magazynie
Karty HID DuoProx II

Karty HID DuoProx II

1336

Karty HID DuoProx II z paskiem magnetycznym HiCo przystosowane są do bezpośredniego nadruku na drukarkach kart plastikowych. Karty dostarczamy zaprogramowane 26-bitowym formatem (H10301). W zamówieniu prosimy podać żądany kod miejsca i numerację. Nadruk numeru karty w cenie. Na zamówienie dostarczamy również karty DuoProx II zaprogramowane innymi formatami.

Dostępność: produkt jest w magazynie
Brelok HID ProxKey III

Brelok HID ProxKey III

1346

Breloki zbliżeniowe HID ProxKey III do kontroli dostępu oferują technologię zbliżeniową HID Prox w wygodnej formie. Brelok zbliżeniowy można łatwo przymocować do klipsa lub smyczy. Breloki ProxKey III dostarczamy zaprogramowane 26-bitowym formatem (H10301). W zamówieniu prosimy podać żądany kod miejsca i numerację.

Dostępność: produkt jest w magazynie
Naklejki HID MicroProx

Naklejki HID MicroProx

1391

Identyfikatory zbliżeniowe HID MicroProx do kontroli dostępu oferują technologię zbliżeniową HID Prox w formie naklejki. Naklejkę zbliżeniową można łatwo przymocować do niemetalowej powierzchni jak karta lub telefon aby otrzymać identyfikator zbliżeniowy. Naklejki MicroProx dostarczamy zaprogramowane 26-bitowym formatem (H10301). W zamówieniu prosimy podać żądany kod miejsca i numerację.

Dostępność: produkt jest w magazynie

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trwa przetwarzanie danych ...